Wieszaki łazienkowe na ręczniki

Nowoczesne wieszaki łazienkowe na ręczniki są istotnym elementem wyposażenia dzisiejszych łazienek. Co prawda można sobie wyobrazić ich brak w łazience, ale łatwo jest też dojść do wniosku, jak bardzo ten mankament wpływa na nasz komfort. Każdy z nas, przynajmniej raz doświadczył sytuacji, kiedy chociażby w łazience hotelowej brakowało wieszaków lub były przymocowane w niedogodnym miejscu. Problemem bywa również zbyt mała ich ilość.

Planując wyposażenie łazienki we własnym domu, nie musisz skazywać siebie na takie trudności. W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowany zestaw wieszaków łazienkowych, które spełnią Twoje wizualne i funkcjonalne oczekiwania.

Różne warianty i style wieszaków łazienkowych

W naszym asortymencie znajdziesz wieszaki, które stylistycznie dopasujesz do wielu łazienek. Możesz wybierać wśród wieszaków wolnostojących lub mocowanych do ściany. Niektóre modele przykleisz za pomocą specjalnego kleju lub odpowiedniej taśmy klejącej – siła utrzymania będzie podobna. Nasza oferta jest zróżnicowana również pod kątem rozmiaru, wzorów i kształtów. U nas zaopatrzysz się w metalowe wieszaki na ręczniki:

  •  - stojące – wersje o prostych i klasycznych kształtach lub cechujące się oryginalnym wykonaniem, np. z widocznymi motywami geometrycznymi lub z rozbudowaną konstrukcją o kształtach m.in. drzewa lub drabiny,
  •  - wieszaki mocowane na haczykach i uchwytach – warianty klasyczne lub zdobione wzorami i dodatkowymi elementami,
  •  - wieszaki składane, idealne zwłaszcza do małych łazienek.

Nasze produkty są odporne na rdzę, co jest ważne przy codziennym użyciu i kontakcie z mokrym materiałem. Pożegnaj się z bałaganem, porozrzucanymi ręcznikami na podłodze, pralce lub umywalce. Nasze wieszaki pomogą Ci przywrócić porządek w łazience.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło