Wieszaki na klucze

Wieszaki na klucze do przedpokoju to dodatki, które zwykle nie cieszą się zasłużonym zainteresowaniem i często nie zdajemy sobie sprawy, ile czasu możemy zaoszczędzić właśnie dzięki nim. Brak możliwości punktualnego wyjścia z domu z tak prozaicznego powodu, jak kłopot ze znalezieniem kluczy, przytrafił się chyba każdemu. Nieraz gubią się w gąszczu czapek i szalików lub stertą ulotek, a ich szukanie stwarza nerwową atmosferę. Wystarczy jednak zagospodarować fragment ściany w widocznym miejscu, aby zaoszczędzisz sobie przykrych niespodzianek. Oferowane przez nas wieszaki na klucze będą funkcjonalnym, a jednocześnie dekoracyjnym rozwiązaniem, gdyż bez problemu wkomponujesz je w resztę wystroju.

Klasyczne lub nowoczesne wieszaki na klucze – zawsze w dobrym stylu

Dobór odpowiedniego wieszaka na klucze jest kwestią indywidualną. Czasami trafionym pomysłem jest minimalistyczny wieszak składający się z poziomej, metalowej listwy z drobnymi zdobieniami, jednak nasz asortyment składa się także z modeli wieszaków w bardziej zróżnicowanej formie. Z łatwością możesz je również dopasować do innych elementów mieszkania jak np. wieszaki stojące na ubrania, aby zachować pełną harmonię wystroju.

U nas znajdziesz:

  •  - modele proste lub warianty o wyszukanych wzorach m.in. w kształcie liter, przedmiotów, zwierząt lub z motywami rustykalnymi,
  •  - wieszaki personalizowane, których głównym motywem jest napis wybrany przez osobę zamawiającą, może to być np. imię i nazwisko właściciela kluczy lub też dowolna sekwencja liter – taki wieszak będzie oryginalnym pomysłem na prezent, który umili każdy poranek,
  •  - produkowane przez nas wieszaki na klucze są zróżnicowane przy uwzględnieniu metod mocowania, od przykręcania, po użycie samoprzylepnych gwoździ i specjalnych taśm montażowych.

Nasze produkty mają swoje zastosowanie nie tylko w domu, możesz je umieścić wszędzie, gdzie zależy Ci na szybkim dostępie do kluczy. Doskonale sprawdzą się w miejscach pracy, w portierniach lub recepcjach hotelowych.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło