Wieszaki stojące na ubrania

Wieszaki na ubrania są istotnym elementem wystroju wielu mieszkań, zwłaszcza w przedpokoju lub garderobie. Są trafnym rozwiązaniem, gdy nie mamy do dyspozycji wystarczającej ilości miejsca na szafę o dużej pojemności. Nasze wieszaki stojące na ubrania pozwalają zaoszczędzić przestrzeń w mieszkaniu i stanowią dobrą alternatywę dla wieszaków ściennych. Korzystanie z nich jest bardziej komfortowe, gdyż możesz z łatwością zmieniać ich lokalizację, zwłaszcza gdy dodatkowo są wyposażone w kółka.

Wieszaki metalowe na ubrania mają różnorodne zastosowanie. Poza domem sprawdzą się w biurach, urzędach, sklepach odzieżowych i przymierzalniach. Ciężko również sobie wyobrazić brak tych akcesoriów w takich miejscach jak studio fotograficzne lub teatralna garderoba. Dzięki nim takie elementy ubioru jak kurtki, rękawiczki, czapki i szaliki masz dosłownie zawsze pod ręką.

Duży wybór wieszaków metalowych na ubrania

Oferujemy sprzedaż wieszaków i stojaków wytwarzanych według własnych projektów lub wykonujemy zlecenia indywidualne, kompleksowo uwzględniając potrzeby każdego klienta. Z nami dobierzesz funkcjonalne i stylowe wieszaki metalowe na ubrania, które doskonale uzupełnią się z resztą aranżacji Twojego mieszkania. Ich lekko surowy wygląd, podobnie jak w przypadku wieszaków loftowych, będzie trafionym dodatkiem do pomieszczeń o wystroju industrialnym, norweskim i minimalistycznym. Nasza oferta to m.in.

  •  - wieszaki pionowe,
  •  - stojaki poziome,
  •  - wieszaki z rozbudowaną konstrukcją, z dodatkowym miejscem na garderobę zimową lub obuwie – sprawdzą się, gdy masz problem z utrzymaniem porządku,
  •  - wieszaki z dobudowanym parasolnikiem,
  •  - wieszaki na kółkach,
  •  - wieszaki z regulacją wysokości.

Wszystkie nasze produkty wykonane są z trwałych i nierdzewnych materiałów, tak aby Twój zakup cieszył Cię przez długie lata.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło